پروژه های شاخص

سیستم کناف


سقف کاذب مشبک کناف

سقف های کاذب مشبک که در ایران به سقف های کاذب 60*60 یا کلیک معروف هستند از سه نوع سازه سپری تشکیل شده اند به همراه تایل 60*60 که در انتهای کار و پس از نصب سازه های سپری داخل سازه قرار میگیرد.

سازه های سقف مشبک تشکیل شده از سپری 3.60 سانتیمتری سپری 1.20 سانتیمتری سپری 0.60  سامتیمتری این سازه ها به وسیله آویزهای مخصوص فولادی که قابل تنظیم میباشد یه سقف اصلی متصل گردیده و تایل ها به صورت وزنی داخل سازه ها قرار میگیرند.

یکی از ویژگی های این سقف سرعت بالای نصب آن میباشد و در مکان های اداری ، تجاری ، درمانی و آموزشی مورد استفاده فراوان قرار میگیرد.

1-نصب سریع و آسان

2- آگوستیک کردن فضا

3- دسترسی آسان به تاسیسات

4- نگهداری و تعمیر آسان

5- بدون نیاز به رنگ کردن سقف

تایل گچی ساده

تایل های گچی ساده  در دو نوع پشت ساده و پشت آلومینیوم و در حالت نمایان به روکش پی وی سی و بدون روکش هستند. تایل های پشت آلومینیوم در مکانهایی که از سقف آنها تاسیسهت زیادی عبور کرده واحتمال تعرق و ریزش آب وجود دارد مورد استفاده قرار میگیرد.

 

تایل های گچی آگوستیک

یکی از بهترین تایل ها تایل آگوستیک میباشد این تابل به دلیل مزیت بالایی که در جذب صوت محیط دارد در جاهایی که تردد و هم همه زیاد میباشد مورد استفاده قرار میگیرد مانند : فروشگاه ها ، سینماها ، دفاتر ، آمفی تائترها و فضاهای آموزشی این تایل ها دارای یک لایه در پشت خود به نام فلیس میباشد که باعث عدم ریزش و انتشار ذرات پشت سقف کاذب میگردد .

 

تایل های فلزی

این نوع تایل ها از جنس آلومینیوم  و با فلیس مشگی در پشت آن بوده که مخصوص نصب بر روی

سپری های تی 24  که سطوح تایل بعد از نصب شدن حدود 8 میلیمتر پایین تر از سازه سپری قرار میگیرد که باعث زیبایی بهتری در انتهای کار میشود.

 

تایل های پوشالی

تایل های پوشالی از پشم چوب طبیعی و پودر مگنزیت که بعد از مخلوط شدن با آب بسیار مستحکم میگردد تشکیل شده اند. این نوع تایل ها دارای قابلیت جذب صوت و رنگ پذیر میباشند و در عین حال دارای استحکام بالایی در برابر ضربات مکانیکی میباشند.

این تایل به دلیل خاصیت دکوراتیو بودن برای استفاده در طراحی داخلی و معماری و قابل رنگ پذیری در طیفهای رنگی مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

 

AMF  تایل های معدنی

مواد اصلی این نوع تایل ها از پشم سنگ ، خاک رس و پرلیت تشکیل شده است

تایل های ای ام اف در طرح های مختلف و دکوراتیو و در رنگ های مختلف تولید میشوند. تایل های

ای ام اف در مکانهای پرتردد مانند سینما ها ، مراکز تجاری ، آموزشی ، فرودگاه ها ، سالن های همایش ، و… مورد استفاده قرار میگیرند.

مزایای تایل های معدنی ای ام اف

مقاوم در برابر حریق

عایق صوت و حرارت

نصب آسان

امکان دسترسی اسان به تاسیسات

صد درصد قابل بازیافت و بدون مواد شیمیایی مضر مانند آزبست و فرمالدهیدها

 

تایل های گچی طرح دار

این نوع تایل ها در 4 طرح مختلف تولید میشود که قابلیت پوشش آلومینیوم در پشت را نیز دارد. پوشش آلومینیوم در پشت تایل باعث میشود  تایل بر اثر تعریق یا ریزش آب بر روی آن محافظت کند و همچنین در مناطق رطوبتی مانند شمال کشور یا مناطق جنوبی مورد استفاده قرار میگیرند.

Call Now Button