پروژه های شاخص

کناف


سیستم کناف (درای وال) دکتر دیزاین

دکتر دیزاین با داشتن تیمی متخصص در طراحی و اجرای سیستم درای وال کناف و با سالها تجربه در زمینه سیستم درای وال شما را در اجرای هرچه بهتر این سیستم در پروژه های مختلف یاری خواهد رساند .

چرا که با آمدن یک سری دست های غیر اصولی در این سیستم و نارضایتی برخی از کارفرمایان گرامی در این نوع روش مدرن ساختمانی و اجرا نکردن یک سری موارد استاندارد  و اصول اولیه در این سیستم فاصله ای را بین این سیستم و روش سنتی ایجاد کرده که با یک مشاوره کوتاه و رعایت اصول اولیه در این سیستم این مسئله حل خواهد شد.

دکتر دیزاین طراح و مجری سیستم درای وال :

سقف های کاذب (ساده و دکوراتیو)

دیوارهای جدا کننده

دیوارهای پارتیشنی

دیوارهای پیرامونی

کاور دیوارهای  جدید و سنتی ( دیوار لاینینگ)

آگوستیک کردن دیوار و سقف

اجرای نما با سیستم خشک آکواپنل (سمنت برد)

اجرای دیوارهای آکواپنل (سمنت برد)

خانه کناف


کناف

کناف یا کناوف (به آلمانی: Knauf) یک نام تجاری و در واقع نام خانواده و مؤسسه‌ای با فعالیت‌هایی در سطح بین‌المللی و ویژگی‌های ممتاز است. این شرکت علاوه بر گستردگی و وسعت خود یک مؤسسهٔ خانوادگی اصیل بوده که این موضوع عامل مهمی در رشد و پیشرفت چشمگیر آن است. از ویژگی‌های این شرکت، سرعت در تصمیم‌گیری، ابداع و نوآوری در صنعت ساختمان، سرمایه‌گذاری‌های پیوسته و حمایت از ایده‌های نوین کارکنان آن است که آن را از سایرین متمایز ساخته‌است.

این شرکت توسط کناف آلمان (Knauf Gips KG)، در سال ۱۹۳۲ بنیانگذاری شد و هم‌اکنون به‌طور مشترک و با هماهنگی سایر اعضای خانوادهٔ کناف این گروه را رهبری این شرکت از تولید و عمل‌آوری گچ می‌کنند. کار در منطقهٔ زارلاند (Sarland) در کشور آلمان شروع شده و با توسعه و تنوع بخشیدن به این تولیدات در سطح بین‌المللی در زمینه‌های زیر فعالیت دارد:

سیستم‌ها و مصالحی که بر مبنای مادهٔ معدنی گچ تولید می‌شوند.

عایق‌های صوتی و حرارتی

استخراج سنگ آهک و تولید مصالح مرتبط با این مادهٔ ساختمانی

مصالح و مواد ساختمانی بر پایهٔ گچ و سیمان

تجهیزات و ماشین‌آلات تولیدکنندهٔ مصالح فوق

در دفاتر و کارخانجات این شرکت در سراسر جهان بیش از ۱۸٬۰۰۰ نفر فعالیت دارند که تلاش همگی آن‌ها حصول موفقیت شرکت و در نتیجه ایجاد امنیت اقتصادی و رشد و توسعهٔ حرفه‌ایِ خود است.

یکی از اصول این شرکت تأسیس واحدهای صنعتی در مناطقی است که مواد اولیهٔ فراوان و بازار مصرف مناسب این تولیدات وجود داشته باشد. در این راستا واحدهای متعدد تولیدیِ این گروه در شرق اروپا و نقاط مختلف آسیا در حال احداث است که نتیجهٔ آن افزایش اشتغال و تولید مواد و مصالحی با کیفیت ممتاز برای برآورده کردن نیازهای فردای این جوامع می‌باشد.

Call Now Button